Hürriyet Emlak Yaşam

Hürriyet Emlak Yaşam

BİR REHBER VE BAŞVURU KAYNAĞI, EMLAK ALMADAN VEYA SATMADAN OKUNMASI GEREKEN BİR YAYIN OLMASI HEDEFLENEN, OKURLARIN ARADIKLARINI ZORLUK ÇEKMEDEN BULABİLECEKLERİ, YATIRIMCININ, ALICININ VE SATICININ BULUŞMA KİMLİĞİNİ TAŞIYACAK.

Ülkemiz ekonomisinin son dönemlerdeki istikrarlı çizgisi ve buna bağlı olarak faizlerin eskisi kadar rant imkanını sağlayamaması, emlak pazarının Türkiye’de yatırım amacı olarak cazibe kazanmasına yol açmıştır. Mortgage sisteminin Türkiye’de uygulama çabaları, bu pazarın önemini daha da arttırmıştır. Bu olumlu pazar gelişmelerine paralel olarak Hürriyet Gazetesi, 24 Mart 2005 tarihinden itibaren her Perşembe günü Emlak Gazetesi yayımlamaya başlayacaktır. Emlak Gazetesi, İstanbul baskısında yayımlanacak ve Hürriyet ile birlikte okurlara ücretsiz ulaşacaktır. Perşembe günleri ana gazeteye, İstanbul baskısı emlak ilanı alınmayacak ve seri ilanlarda emlak bölümü olmayacaktır. Hürriyet Emlak Gazetesi’nin temel amacı tüketici eğilimlerini göz önüne alarak emlak pazarında güvenilir ve doğru yönlendirmelerle bilgi vermektir. Bu amaca yönelik olarak Hürriyet Emlak Gazetesi’nin içeriği şu ana başlıklardan oluşacaktır:
Köşe yazıları: Gayrimenkul piyasasında tanınan ve tüketicilere konut alırken yol gösterecek güvenilir, Şükrü Kızılot gibi yazarların yorumları, yazı ve önerilerine yer verilecektir.
Mercek: İstanbul’un doğal güzellikleri, konumu ve özellikleri açısından gelecek vaat eden semtler, her hafta mercek altına alınacak, detaylı bilgi ve görsel içeriklerle ön plana çıkartılacak, okuyucuya fiyat karşılaştırması yapma imkanı sağlanacaktır.
Trendler: Sektördeki en son gelişmeler, yeni projeler, farklı uygulamalar işlenecektir.
Rehber: Hem dar ve orta gelir gruplarına yönelik, cazip koşullar içeren, taksitleri kira gibi ödenebilen konut projelerinin tanıtımı, hem de fiyatı yüksek emlak projelerinin özellik ve tanıtımlarına yer verilecektir. Cazip Krediler: En uzun vadeye en düşük faizi hangi kuruluşların verdiği, bankalar bazında konut kredi faizleri gibi bilgiler sunulacaktır..
Yatırımcılara: Prim yapması beklenen yatırım amaçlı gayrimenkul ve araziler hakkında değerlendirmeler yayımlanacaktır. 
 Ne nerede kaça?: İstanbul’daki kiralık ve satılık konutların semt bazında fiyat listelerine yer verilecektir. 

HÜRRİYET EMLAK YAŞAM

Hürriyet Emlak Yaşam Reklam Tarifeleri
HÜRRİYET EMLAK GAZETESİ İSTANBUL BASKISI
TL (1st/cm)
Renkli
1. Sayfa (2 st x 7cm )¹2,310
1. Sayfa (9 st x7cm)²5,903
Arka Sayfa88
2. ve 3. Sayfalar80
Orta Sağ ve Orta Öncesi Sağ Sayfalar68
Orta Sol ve Orta Öncesi Sol Sayfalar61
 Diğer Sayfalar56

 

İndirim Koşulları

İNDİRİMLER

HÜRRİYET EMLAK YAŞAM
1.1 YAYIN ADEDİ (FREKANS) İNDİRİMİ
YAYIN ADEDİİNDİRİM ORANI (%)
210
417
825
12 +30
Arka arkaya yayınlanan 200 st/cm’den büyük ilanlar için geçerlidir.
1.2 BOYUT İNDİRİMİ
ST – CMİNDİRİM ORANI (%)
234 ve üzeri10

 

 

 

 

 

TELEFON:

YAYIN TARİHİ:

BİTİŞ TARİHİ:

Belirtilmemiş