Hürriyet Seri ilanlar 1954’den beri..

Hürriyet Seri İlanlar

 

1954’ten beri yayında olan Hürriyet Seri İlanlar ülkemizde seri ilan denilince akla gelen en güçlü ve etkin mecradır.

Senelerden beri ev, araba alan ve/veya kiralayan, iş arayan, eleman arayan, ders verenler ve daha birçok kişi Seri İlan sayfaları sayesinde hedefledikleri kişilerle buluşmuşlar ve işlerini sonuçlandırmışlardır.

Hürriyet Seri İlanlar İstanbul ve diğer bölgelerde toplam dört ana başlık altında yayımlanır. Eleman, Vasıta, Emlak ve Diğer ana başlıkları altında toplam 22 adet ana, 619 adette ara sütun başlığı vardır.

İlanlar başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Avrupa baskıları ve bu bölgelerin çevre iller baskılarında da yayınlanmaktadır. İlanverenler ilanlarını istedikleri bölge baskısında ve/veya tüm Türkiye’de yayınlanacak şekilde verebilirler.

Her bölgenin ve Türkiye baskısının fiyatları ve promosyonları farklı olduğu gibi sütunların da kendi aralarında promosyonları farklılık göstermektedir.

Seri İlanlar kelime adedine göre hesaplanır. Seri İlanın gazetede yayınlanabilmesi için en az 3 kelimeden oluşması gerekmektedir. Promosyonlarımızdan yararlanabilmek için ilanın en az 6 kelimeden oluşması ve iki gün üst üste yayınlanması koşulu vardır.

Seri İlan sayfalarımızda kelime ilanlarımızın dışında 1 stx 5 cm boyutlarında maktu kutu ilanlarda yayımlanmaktadır. Maktu ilanlar düz metin olarak yayınlanabildiği gibi ilan verenin isteği doğrultusunda fotoğraflı olarak da yayınlanabilmektedir.

Hürriyet MediaKit

TELEFON:

YAYIN TARİHİ:

BİTİŞ TARİHİ:

Belirtilmemiş