İlan avantajları


Nisan Reklam ilan avantajları

 

Tasarım - dizgi ücreti yoktur İlanınızın türü ne olursa olsun, istediğiniz görünüm elde edilene kadar sınırsız tasarım/dizgi yapılır,  onayınız alındıktan sonra yayınlanır. Tasarım ve dizgi ücreti alınmaz.

Kredi Kart işlemlerinizde % O komisyon ve güvenli sayfalar. Ajansımıza verdiğiniz ilanları Kredi kartı ile ödemeniz durumunda hiç bir şekilde komisyon bedeli kesilmez. Kredi Kart ödemeleri Garanti Bankası güvenli sayfalarına yönlendirilerek yapılır.

Ödemenizi Kredi Kartınızla yapmak istemiyorsanız Bulunduğumuz bölgeye yakınlığınıza göre adresinize eleman göndeririz. Ulaşımda zorluk olması halinde banka hesabımıza eft veya havale yapabilirsiniz.

Kolay ulaşım! Türkiye'nin her yerinden tümil veya ilçelerden  en etkili gazete veya dergilerde yer almak için bize e-mail, faks ve  telefonla ilan verebilirsiniz.

Neden Nisan? Seri ilan ve reklamda uzmanlaşmış kadrosuyla, son sistem teknik donanımıyla, gazete ve dergilerde avantajlı fiyatlarıyla, ücretsiz tasarım desteğiyle, sonsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalıştığı için.