İngilizce Dersi Verilir

İngilizce Dersi Verilir, iş ilanları.

İngilizce Dersi Verilir, iş ilanları. Acil "ders verenler, ingilizce ders verenler ilanları, ingilizce ders verenler iş ilanları, ingilizce ders verenler öğretmen aranıyor, acil ders verenler, ders verenler iş ilan sayfası" v.b yeni iş ilanları hepsi bu sayfalarda. İlan bilgilerine uygun iş arıyorsanız iletişime geçiniz.


İngilizce Dersi Verilir

Celta Belgeli Bilkent Mezunu Öğretmenden

İlköğretim Lise öğrencilerine İngilizce Dersi.

Makale ve bitirme tezi çevirisi yapılır.

İstanbul

Kimya Matematik Dersi

Ders Verenler, iş ilanları

Ders Vereler, iş ilanları. Acil "ders verenler ilanları, kimya dersi verenler, matematik dersi verenler, ders verenler ilanı, ders verenler ilanları sayfası" v.b yeni iş ilanları hepsi bu sayfalarda. İlan bilgilerine uygun iş arıyorsanız iletişime geçiniz.


Kimya Matematik Dersi

İTÜ'lüden Kimya Matematik Dersi.

Dutsuyu bayilik


Dutsuyu Bayilik iş ilanı

MyMULBERRY DUTSUYU

Piyasada rakibi olmayan faydalı ürünümüz için

 Yeniisilanlari.com "bayilik arıyorum, ücretsiz bayilik verilecektir, ücretsiz bayilik 2017, ucretsiz bayilik veren firmalar, yeni bayilikler verilecektir, 81 ile ücretsiz bayilikler verilecektir, bayilik arayan, dutsuyu bayiliği arayan, bayilik iş ilanları sayfası, bayilik iş ilanları adana". İş arıyorum, bugünkü iş ilanları, acil eleman arayan, aradığı elemanı bulmak isteyenler için bu sayfalar hazırlanmıştır. Sizde sayfaları ziyaret edin kolayca aradığınız iş ve elemana ulaşın. Çalışmak istediğiniz iş ortamında kariyerinizi yükseltin. Posta seri ilan iş ve eleman sistemi üyelik ve CV  bilgisi talep etmez. İş arayan ve eleman arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya kurumsal firma ile muhatabtır. İş ilanı başvuruları telefon ve faks ile yapılacağı gibi e-mail adresinden de gerçekleşir. İş ilanları sayfasında yayınlanan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. İlan içeriği ile ilgili oluşan şikayetleri iletişim sayfamızdan bize bildirmeniz önemli rica olunur.


Acil Bayilik Franchise ilanları

HÜRRİYET

SABAH

POSTA

ZAMAN

SÖZCÜ

HABER TÜRK

CUMHURİYET

MİLLİYET

STAR

YENİŞAFAK

AKŞAM

TÜRKİYE

Türkiye’de yayınlanan ulusal gazetelere online seri ilan, iş ve eleman ilanı, satılık – kiralık emlak, vasıta ve zayi ilanları servisi. Hürriyet, Posta, Zaman, Sabah, Cumhuriyet, Türkiye, Star, Habertürk, Milliyet, Vatan, Akşam ve Yenişafak gazetelerinin ilan ve seri ilan sayfalarını her gün  güncel olarak yayınlamaktayız. Bu sayfalara sizde gazete seçimini yaparak kolayca seri ilan verebilir veya fiyat teklifi alabilirsiniz.


Seçilen gazeteye ilan vermek istediğiniz kategori sayfasına ilan metnini yazınız. İlan talep formunu deneyimli operatörler 15 dakika içinde fiyat ve kampanya önerileriyle size bildirmektedir. Varsa değişiklik ve düzeltmeler yapılmakta, ilan metni ve fiyat onayınız alınarak talebiniz gerçekleşmektedir. Aynı ilan metnine not eklenerek diğer gazeteler için de fiyat teklifi istenebilir. Ajansımız tüm ulusal gazete ve dergilerin yetkili ilan ve reklam ajansı olarak hizmet vermektedir.


Ücretsiz / Üyelik'siz iş ve eleman ilan sayfaları.

İş yaşamının vazgeçilmez parçası iş ve eleman duyuruları, sade ve eklentisiz sayfalarda ücretsiz üyeliksiz hizmet vermektedir. İnternet ortamında kariyer ve niteliklerine uygun iş bulmak ne kadar zorsa , şirketlerin işe uygun eleman istihdamında da bu zorluk görülmektedir. Sınırsız ve süresi geçmiş ilan döngüsünün getirdiği bu zorluğu; gazetelerde yayınlanan iş ve eleman  ilanlarının  internet ortamında itina ile hazırlanan sayfalarda ücretsiz yer almasıyla aşılacağına inanıyor ve ücretsiz ilan sayfalarına sizi de bekliyoruz.

Ücretsiz iş ve eleman ilanı


Bugünkü Hürriyet, Posta, Sabah, Zaman, Star ve Milliyet Seri ilan;

Bugün Hürriyet Seri ilan, Posta İş ve Eleman, Sabah Sarı Sayfalar, Milliyet İş ilanları, Zaman Eleman ilanları, Star gazetesi seri ilan sayfalarında yayınlanan  iş ve eleman ilanlarını, satılık kiralık emlak ilanlarını, otomobil ve zayi, kayıp satılık eşya vb. birçok konuda yayınlanan ilanları online görebilirsiniz. Türkiye'nin ulusal gazetelerinde yer alan tüm seri ilan ve reklam sayfalarını güncel olarak yayınlamakta ve bir anlamda dünya'nın en büyük günlük seri ilan portföyünü size sunmaktayız. 


İster Türkiye'nin tamamında, ister şehrin bir kısmında insert, broşür dağıtın.

İnsert ve Broşür dağıtımı


Bugün yayınlanan Hürriyet vefat, başsağlığı, anma, taziye, teşekkür ilan sayfaları;

Vefat, Cenaze, Anma, Başsağlığı, Taziye ilanlarının yer aldığı Hürriyet gazetesi sosyal ilan sayfaları'na her gün yer vermekteyiz. İstanbul, İzmir, Ankara ve Türkiye Baskısı vefat ilanlarınız ajansımız da ücretsiz hazırlanmakta yayına gönderilen vefat ilanı baskı tasarımı onayınıza sunulmaktadır. Gazete ilanı gerçekleşen tüm çalışmalar ayrıca www.vefatlarimiz.com ilan sitesinde de ücretsiz yayınlanmaktadır. 


1 Günde Genel Kurul - Mevzuat ilanı yayınlayın.

Genel Kurul ilanları


Hürriyet İK, Türkiye'nin iş ve çalışma hayatının nabzını tutmaya devam etmekte.

Türkiye'nin en önde gelen Üniversite, Eğitim kurumları iş dünyasına katkı getirecek personel ve elemana yönelik kurs, seminer, konferans duyuruları Hürriyet İnsan Kaynakları sayfalarında gerçekleşir. Sizde her hafta yenilenen güncel Hürriyet İK iş ve eleman sayfalarını görebilir, yeni iş ve çalışma olanakları sağlayabilirsiniz. İnsan Kaynakları eki Kariyer, personel, eleman arayanların yanın'da geniş bir iş ortamı hazırlar. İlan sayfaları okuyucuya iş, finans, ekonomi ve eğitim dünyasının barometresi hissini vermekte.


30 Dakikada eleman ilanlarınız yayında...

yeni-bir-is-01

Yenibiris.com ile eleman ilanlarında sürdürmekte olduğumuz özel yayın kampanyasına gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Bir çok firma ve işverenin aradığı kariyer ve nitelikleri sahip eleman ve personelden aynı gün içinde müracaat alması sağlanmaktadır. Özel fiyatlar  ile devam ettirmekte olduğumuz  yenibiriş eleman ilanları kampanyamızdan sizlerde faydalanın.


Gazete ilanlarında dönemsel sektör kampanyaları, duyuru ve haberler..

Gazete kampanya duyuruları

Seyahat ve organizasyon taleplerinizde BT ISTANBUL


Seyahat ve organizasyon taleplerinizde BT ISTANBUL

- Kuzey Almanya Berlin&Hamburg 3 gece 4 gün 449 Euro,

- Romantik Yol Almanya Köyleri 4 gece 5 gün 599 Euro

- Fiyatlar iki kişilik odada kişi başı olarak verilmiştir.

- Seyahat ve organizasyon taleplerinizde BT ISTANBUL

İlan tarihi: 14.05.2016Postaseriilan.com "turizm iş ilanları, tatil fırsatları ilanları, ucuz tatil sayfası, tatil fırsat sayfaları". Sizde sayfaları ziyaret edin kolayca aradığınız tatil fırsatlarına ulaşın. İş ilanları sayfasında yayınlanan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. İlan içeriği ile ilgili oluşan şikayetleri iletişim sayfamızdan bize bildirmeniz önemli rica olunur.


Çeşitli İlan

ofisboy arayanlar, ofisboy ilanları, ofisboy iş ilanları, ofisboy arayan, ofisboy aranıyor, ofisboy iş ilan sayfası

OFİSBOY ARAYAN

Beşiktaş’daki muhasebe büromuza (18- 30 yaşlarında) Ofisboy alınacaktır OFİSBOY Çeşitli Eleman, iş […]

“Fethiye Tatil Rehberi” Otel, Motel, Pansiyon ve Restoranlar

FETHİYE
HOTEL MERİ

hotelmeri-fethiye

Hemen Rezervasyon:
0252 617 00 01
www.hotelmeri.com


Delta Hotel
Çalış Plajında, Fethiye Körfezi manzaralı, modern tarzda döşenmiş bir butik otel olan Delta Hotel, mükemmel kalitede hizmet, rahatlık ve müşteri memnuniyetini esas alır.
www.hoteldeltafethiye.com


Hotel Mutlu
Denize sıfır ve 2002 yılında tekrar inşa edilerek yenilenmiş olan otelimizde 3'ü suit olmak üzere 45 oda bulunmaktadır.
0 252 622 11 80


FETHİYE
HILLSIDE BEACH

hillside-fethiye

Hemen Rezervasyon:
0252 614 83 60
www.hillsidebechclub.com


Rabin Beach
Yüzme ve su sporları için kristal berraklığında turkuvaz renkli denizi, bembeyaz kumsalı ve...' Fethiye çoğumuza Ölüdeniz'i hatırlatır.
0532 225 00 22


Area Hotel
0252) 622 0813


FETHİYE TATİL REHBERİaltinkumilanver

Posta Ekonomik Tatil İlan Formu


Yeniçeri Hotel Yenileme çalışmalarınız nihayet tamamlanmış olup, otelimiz 1/9/2014 tarihinde tekrar hizmetinize açılmıştır. 0.553.2688889
Yacht Boutique Fethiye’nin turkuaz denizi ve bembeyaz kumsalında sizi bekleyen, yorucu iş hayatının stresini atarak dinleneceğiniz ve çocuklarınızın eğlenebileceği, rüyalarınızdaki tatili gerçeğe dönüştürüyoruz. 0 252 614 15 30

FETHİYE
MARCAN RESORT

marcan-fethiye

Hemen Rezervasyon:
0252 617 01 00
www.marcanresort.com


Liberty Hotels Lykia
Dünya mutafağının en güzel örneklerini sofistike sunumlarla..
0 252 617 02 00


Barut Hotels
Barut Fethiye Sensatori’yi tercih eden tüm misafirlerin konfor ve rahatlarını sağlamak üzere dizayn edilen tesis, geleneksel Barut hizmet kalitesiyle, Aile, Yetişkin ve Karışık bölümleriyle, üç ayrı konseptte “her şey dahil” hizmet sunuyor.
0252 623 92 92FETHİYE TATİL REHBERİ

Fethiye pansiyon fiyatları ne, Fethiye konaklama bilgileri, Fethiye pansiyonlar rehberi, ölüdeniz pansiyon fiyatı, Fethiye merkez pansiyon kampanyası, Datça pansiyon rehberi, Fethiye otelleri sezon fiyatı


Posta ilan servisi yılın son dakika tatil fırsatları ile seri ilan sayfalarına yeni bir heyecan taşıdı. Tatil fırsatlarını Fethiye'de arıyorsanız Posta Tatil Rehberi o bölgenin seçkin Otel, Motel ve Restaurantlarını en uygun tatil fırsatları ile sizler için hazırladı. Son dakika tatil fırsatları her sene olduğu gibi bu sene de Posta'da. Bu sene müthiş bir tatili yakalamak mı istiyorsun, en ucuz tatil nerede mi diyorsun o halde POSTA TATİL REHBERİ'ne gelmelisiniz. Bayram tatilini uygun fiyatlı kampanyalarla renklendirin. Fethiye pansiyon fiyatları ne, Fethiye konaklama bilgileri, Fethiye pansiyonlar rehberi, ölüdeniz pansiyon fiyatı, Fethiye merkez pansiyon kampanyası, Datça pansiyon rehberi, Fethiye otelleri sezon fiyatı, Fethiye pansiyon fiyatları 2019


“Avşa Tatil Rehberi” Otel, Motel, Pansiyon ve Restoranlar

AVŞA
SUNA OTEL

suna-avsa

Hemen Rezervasyon:
0266 896 18 53
www.avsasunaotel.com


Akasya Pansiyon
24 Saat sıcak sulu, TV'li, balkonlu, denize sıfır odalar.
0 532 575 42 45 - 0 532 373 09 71


Altınkum Pansiyon
Avşa Merkez'de Bulunan Ramses Cafenin üst katında Bulunan Dairemizde tüm mutfak gereçleri buz dolabı çamaşır makinesi tv bulunmaktadır
0 531 421 65 80


AVŞA
ÇINAR OTEL

cinar-avsa

Hemen Rezervasyon:
0266 896 10 14
www.avsacinarotel.com


Kiraz Apart
Kahvaltı dahil ekonomik fiyatlara en iyi tatili bahçemizde geçirebileceksiniz
0541 643 6535


Ayata Otel
Avşa merkezde yarım pansiyon asansörlü
0534 334 9595


AVŞA BUTİK AKVARYUM

akvaryum-avsa

Hemen Rezervasyon: 0266 896 33 13 www.avsa-akvaryum.com


MDM Apart www.mdmapart.com 0266 896 2793
Bozyiğit Apart Hüseyin Bozyiğit Apart'a Hoşgeldiniz. Ada'nın yerli halkından olan Bozyiğit Mermer'in sahibi Hüseyin Bozyiğit tarafından 2011 yılı yaz sezonunda hizmete açılmıştır. 0544 817 31 82

AVŞA
TATİL REHBERİ

ilanveravsaPosta Ekonomik Tatil İlan Formu


Dilay apart
www.avsadilayapart.com
0266 896 14 36


Yürekli Motel
Marmara Denizinin incisi Avsa Adasın da tatil yapmayı düşünenlerdenseniz
eğer sizde samimi,içten,eğlence dolu,denizle baş başa unutamayacağınız bir tatil istiyorum diyenlerdenseniz hoşgeldiniz Avşaya....
0266 896 25 49AVŞA TATİL REHBERİ

Avşa pansiyon fiyat listesi, Avşa elif pansiyon kampanyaları,  Avşa pansiyon fiyatları 2012, uğurlugül pansiyon Avşa rezervasyon, Avşa pansiyon motel ilanları, Avşa sızıltı pansiyon


Posta ilan servisi yılın son dakika tatil fırsatları ile seri ilan sayfalarına yeni bir heyecan taşıdı. Tatil fırsatlarını Avşa'da arıyorsanız Posta Tatil Rehberi o bölgenin seçkin Otel, Motel ve Restaurantlarını en uygun tatil fırsatları ile sizler için hazırladı. Son dakika tatil fırsatları her sene olduğu gibi bu sene de Posta'da. Bu sene müthiş bir tatili yakalamak mı istiyorsun, en ucuz tatil nerede mi diyorsun o halde POSTA TATİL REHBERİ'ne gelmelisiniz. Bayram tatilini uygun fiyatlı kampanyalarla renklendirin. Avşa pansiyon fiyat listesi, Avşa elif pansiyon kampanyaları,  Avşa pansiyon fiyatları 2019, uğurlugül pansiyon Avşa rezervasyon, Avşa pansiyon motel ilanları, Avşa sızıltı pansiyon, Avşa pansiyon fiyatları 2019, Avşa uzun pansiyon adresi.


“Assos Tatil Rehberi” Otel, Motel, Pansiyon ve Restoranlar

ASSOS
EDEN GARDENS

eden-gardens-assos

Hemen Rezervasyon:
0286 764 02 90
www.assosedengardens


Assos Kervansaray Otel
www.assoskervansaray.com
(0286) 721 70 93


Assos Dove Hotel
Assos Dove Hotel Assos’un Tek 4 Yıldızlı Otelidir. 30.000 m2 Dev Tatil Kompleksi Sizlere Büyülü Bir Tatili Garanti Ediyor Ve Assos Otelleri Arasındaki Liderliğini Sürdürüyor
0286 721 74 44


ASSOS
TATİL REHBERİ

ilanverassosPosta Ekonomik Tatil İlan Formu


Assos Hunters Otel
Assos Kadırga Koyunda denize sıfır, yemyeşil bahçesiyle koyun en güzel yerinde konumlanmış bir butik oteliz. 1986 yılından beri, Assos'da, 12 Ay boyunca, kentin gürültüsünden uzak, doğa ve denizle iç içe, sakin ve huzurlu bir tatil sunuyoruz.
0286 764 02 82


Assos Park Hotel
Otelimiz 20 adet deniz ve havuz manzaralı, 26 adet doğa ve peyzaj manzaralı olmak üzere toplam 46 oda ile 125 kişilik kapasiteye sahiptir.
0 286 721 71 63


ASSOS ASSOS PARK HOTEL

park-assos

Hemen Rezervasyon: 0286 721 71 63 www.assospark.com


Akropol Pansiyon Akropol; tepe, şehir, yüksek yerleşim anlamına gelir. Assos'un akropol bölgesinde bulunan pansiyonumuz adı gibi bölgede bulunmanın avantajıyla eşsiz deniz Midilli Adası manzaralı ve muhteşem gün batımına hakimdir. 0286 721 7379
Assos Kanara Hotel 0286 764 02 28

ASSOS
KERVANSARAY

kervansaray-assos

Hemen Rezervasyon:
0286 721 70 93
www.assoskervansaray


Troya otel
Odaların tamamı sizin konforunuz ve rahatınız için düşünülmüştür
0 286 721 71 54 - 55


Assos Kozaklı Otel
Sağlığınızı güzelliğinizi ve enerjinizi en üst düzeye çıkarabileceğiniz; beklentilerinizin üzerinde bir tatil yaşatmak için
0532 568 77 44ASOS TATİL REHBERİ

Assos pansiyonları, Assos butik oteller, Assos pansiyon fiyatları, Asos otel pansiyon, Assos otelleri, Assos akropol pansiyon, Assos pansiyon fiyatları 2019


Posta ilan servisi yılın son dakika tatil fırsatları ile seri ilan sayfalarına yeni bir heyecan taşıdı. Tatil fırsatlarını Asos'da arıyorsanız Posta Tatil Rehberi o bölgenin seçkin Otel, Motel ve Restaurantlarını en uygun tatil fırsatları ile sizler için hazırladı. Son dakika tatil fırsatları her sene olduğu gibi bu sene de Posta'da. Bu sene müthiş bir tatili yakalamak mı istiyorsun, en ucuz tatil nerede mi diyorsun o halde POSTA TATİL REHBERİ'ne gelmelisiniz. Bayram tatilini uygun fiyatlı kampanyalarla renklendirin. Assos pansiyonları, Assos butik oteller, Assos pansiyon fiyatları, Asos otel pansiyon, Assos otelleri, Assos akropol pansiyon, Assos pansiyon fiyatları 2019, Çanakkale assos pansiyon fiyatları hepsi Postaseriilan.com'da.


“Alaçatı Tatil Rehberi” Otel, Motel, Pansiyon ve Restoranlar

ALAÇATI
BALAMBAKA BUTİK

balambaka-alacati

Hemen Rezervasyon:
0232 716 02 01
www.balambaka.com


Alya Rüzgarı Otel
www.alyaruzgari.com
0.505.707 16 98


La Vela Alaçatı
Biz de Alaçatı’ya aşık olanlardanız, burada kendi butik otelimize sahip olma rüyası ile İsviçre’yi terk edip Yaklaşık 9 ay süren inşaatımız süresince, inşaatın başından neredeyse hiç ayrılmayarak rüyamızı gerçekleştirdik
0 232 7160808


ALAÇATI
EVLİYAGİL

evliyagil-alacati

Hemen Rezervasyon:
0232 716 81 77
www.evliyagilhotel.com


Manastır Alaçatı Hotel
Geleneksel Akdeniz tarzında inşa edilen ve Ege mimarisi esintilerini taşıyan Manastır Oteli rahatlayacağınız serin bir cennet ve gerçek bir tatil keyfi sunuyor.
0232 716 66 96


Alaçatı Roka
Alaçatı’nın merkezine yürüme mesafesinde, denizden ve sörf merkezlerinden sadece 3km uzaklıkta bulunan taş otelimiz hizmetinizde.
0 232 716 95 50


ALAÇATI TATİL REHBERİ

ilanveralacatiPosta Ekonomik Tatil İlan Formu


Evliyagil Hotel Minimalist tarzda modern dekorasyona sahip döşenmiş 4'ü Cumbalı, toplam 10 oda bulunmaktadır. 0.232.716 81 77
Yuga Alaçatı Hayattan izin almak ve hayattan zaman çalmak 0232 716 67 84

ALAÇATI
ALAROOF

alaroof

Hemen Rezervasyon:
0232 716 06 76
www.alaroof.com


Tashmahal Alaçatı
19.Yüzyıl Alaçatı yaşam tarzını hissedeceğiniz, tarihi mimarisine sadık kalınarak ve bununla beraber çağdaş yaşamın gereksinimleri gözetilerek restore edilmiş 150 yaşında bir konak otelidir
0 (232) 716 01 22


Beyevi Otel Alaçatı
BeyEvi Alaçatı, 150 yılı aşkın bir tarihi ile günümüzdeki varlığını en özgün şekliyle sürdürüyor, iki Rum evinin restore edilmesiyle misafirlerini ağırlayan zevk sahibi butik bir otel olarak Alaçatı'da hizmet veriyor.
0 232 716 80 85ALAÇATI TATİL REHBERİ

Alaçatı otel fiyatları, Alaçatı pansiyonları, Alaçatı otelleri, Alaçatı butik otel, Çeşme otel pansiyon, Alaçatı beach resort, Alaçatı pansiyon fiyatları 2019


Posta ilan servisi yılın son dakika tatil fırsatları ile seri ilan sayfalarına yeni bir heyecan taşıdı. Tatil fırsatlarını Alaçatı'da arıyorsanız Posta Tatil Rehberi o bölgenin seçkin Otel, Motel ve Restaurantlarını en uygun tatil fırsatları ile sizler için hazırladı. Son dakika tatil fırsatları her sene olduğu gibi bu sene de Posta'da. Bu sene müthiş bir tatili yakalamak mı istiyorsun, en ucuz tatil nerede mi diyorsun o halde POSTA TATİL REHBERİ'ne gelmelisiniz. Bayram tatilini uygun fiyatlı kampanyalarla renklendirin. Alaçatı otel fiyatları, Alaçatı pansiyonları, Alaçatı otelleri, Alaçatı butik otel, Çeşme otel pansiyon, Alaçatı beach resort, Alaçatı pansiyon fiyatları 2019, Alaçatı pansiyon fiyatları 2019 hepsi Postaseriilan.Com'da.


“Datça Tatil Rehberi” Otel, Motel, Pansiyon ve Restoranlar

DATÇA
OVA PANSİYON

ova-pansiyon-datcaTelefon : 0-252-728 01 05
GSM : 0-532-364 41 84


Kumluk Otel
2013 yılında tamamladığımız otelimiz toplam 26 oda ile hizmet vermektedir. Şehir merkezinde kumluk plajına sıfır konumdadır.
0252 712 2880


Hotel Olimpos
www.hotelolimpos.com
0 252 712 2800


DATÇA
TATİL REHBERİ

palamutbuku-buk-hotel-Posta Ekonomik Tatil İlan Formu


Giritli Apart
Palamutbükü'nde tam size göre yeni hizmete açılmış Giritli apart otel
0 252 725 55 00


Begonvil Apart
Palamutbükü'nde 2012 sezonunda hizmete giren begonvil apart tamamen doğa ile iç içe tatil yapacağınız bir yerdedir
0554 713 0758


DATÇA
SERENITY PANSİYON

serenity_pansiyon

+90252 7280245
+90252 7280262


Ay Yıldız Butik Otel
0252 725 5447 / 0505 820 1661
hazartunc@hotmail.com


Aylin Butik Otel
Aylin Otel denize 350 metre mesafede, Aylin Ahşap Evlerine 600 metre mesafededir
0 252 725 05 48 - 0 533 541 6674


DATÇA
MELINDA PANSİYON

melinda-pansiyon

Tel: +90 252 728 01 35
Mobil: +90 535 855 48 31


Otel Mavi Beyaz
Datça'nın en güzel yeri Palamutbükü'nde denize sıfır, kendisine ait plajı bulunan Otel Mavi Beyaz da 2 kişilik odaların tamamı yatarken bile denizi göreceksiniz
0 252 725 55 55


Çuhadar Ahşap Evleri
Bir aile işletmesi olan Çuhadar Ahşap Evleri, 2010 yılında siz misafirlerine Palamutbükün'de kapılarını açmıştır
0 252 725 52 78 / 0 505 629 97 58DATÇA TATİL REHBERİ

Datça otelleri, Datça öğretmenevi, Datça otel pansiyon fiyat, Datça oteller, Datça palamutbükü pansiyonlar, Datça pansiyonları, Datça otel pansiyon apart


Posta ilan servisi yılın son dakika tatil fırsatları ile seri ilan sayfalarına yeni bir heyecan taşıdı. Tatil fırsatlarını Datça'da arıyorsanız Posta Tatil Rehberi o bölgenin seçkin Otel, Motel ve Restaurantlarını en uygun tatil fırsatları ile sizler için hazırladı. Son dakika tatil fırsatları her sene olduğu gibi bu sene de Posta'da. Bu sene müthiş bir tatili yakalamak mı istiyorsun, en ucuz tatil nerede mi diyorsun o halde POSTA TATİL REHBERİ'ne gelmelisiniz. Bayram tatilini uygun fiyatlı kampanyalarla renklendirin. Datça otelleri, Datça öğretmenevi, Datça otel pansiyon fiyat, Datça oteller, Datça palamutbükü pansiyonlar, Datça pansiyonları, Datça otel pansiyon apart,,Datça pansiyon fiyatları hepsi Postaseriilan.com'da.


“Sarımsaklı Tatil Rehberi” Otel, Motel, Pansiyon ve Restoranlar

SARIMSAKLI
GRAND TEMİZEL

temizel-ayvalik

Hemen Rezervasyon:
0266 222 20 10
www.grandtemizeotel.com


Royal Hotel
Royal Hotel Sarımsaklı merkezde hizmet vermektedir.
0 (266) 324 13 82


Emreli Otel
OTELİMİZ YAZ-KIŞ (KALORİFERLİ) KONAKLAMAYA MÜSAİTTİR. SARIMSAKLI BADAVUT KOYUNDA DENİZE OTUZ m. MESAFEDE 24 SUIT ODA VE 100 YATAK KAPASİTESİNTEDİR.
0266 324 60 70


SARIMSAKLI
HALİÇ PARK

halicpark-ayvalik

Hemen Rezervasyon:
0266 331 52 21
www.halicpark.com/tr


Megaş Hotel
Megaş Hotel Sarımsaklı merkezde denize yaklaşık 200 metre mesafededir
www.megashotel.com.tr


Acem Hotel
HOTEL ACEM 58 odası 150 yatak kapasitesiyle 12 ay hizmet vermektedir.
0266 324 4177


SARIMSAKLI BİLLURCU HOTEL

billurcu-ayvalik

Hemen Rezervasyon: 0266 324 11 89 www.hotel-billurcu.com


Alder Otel Sarımsaklı Alder Otel Ailesi olarak Egenin incisi Ayvalık’ın gözde tatil merkezi Sarımsaklı’da, denize sıfır konumda, yeşilin mavinin ve güneşin tüm tonlarının iç içe olduğu bu eşsiz mekânda huzurlu bir ortamda, sizi ve sevdiklerinizi sıcak ve samimi ortamıyla; yorucu iş ve şehir hayatından uzaklaştırıp ruhunuzu ve bedeninizi tazeleme fırsatı sunuyoruz… 0266.321.13.13
Karakaş Motel Karakaş Motel; Ayvalık Sarımsaklı merkezde toplam 50 oda ile hizmetinizdedir. 0266 324 11 77

SARIMSAKLI
TATİL REHBERİilanverayvalik

Posta Ekonomik Tatil İlan Formu


Tunan Motel
Sarımsaklı'nın dünyaca ünlü kumsalları, Cunda Adası'ın eşssiz tarih kokusu
0 (266) 324 11 97


Marine Hotel
Otelimiz Sarımsaklı merkezde yer alıp, denize 40 metre mesafededir.
0 (266) 324 31 97SARIMSAKLI TATİL REHBERİ

Sarımsaklı otel fiyatları, Sarımsaklı otelleri, Sarımsaklı pansiyon ev, Sarımsaklı pansiyon fiyatları 2019, Sarımsaklı pansiyon fiyatları 2019, Sarımsaklı pansiyon fiyatları 2019


Posta ilan servisi yılın son dakika tatil fırsatları ile seri ilan sayfalarına yeni bir heyecan taşıdı. Tatil fırsatlarını Sarımsaklı'da arıyorsanız Posta Tatil Rehberi o bölgenin seçkin Otel, Motel ve Restaurantlarını en uygun tatil fırsatları ile sizler için hazırladı. Son dakika tatil fırsatları her sene olduğu gibi bu sene de Posta'da. Bu sene müthiş bir tatili yakalamak mı istiyorsun, en ucuz tatil nerede mi diyorsun o halde POSTA TATİL REHBERİ'ne gelmelisiniz. Bayram tatilini uygun fiyatlı kampanyalarla renklendirin. Sarımsaklı otel fiyatları, Sarımsaklı otelleri, Sarımsaklı pansiyon ev, Sarımsaklı pansiyon fiyatları 2019, Sarımsaklı pansiyon fiyatları 2019, Sarımsaklı pansiyon fiyatları 2019, Ayvalık sarımsaklı pansiyon fiyatları 2019, Ayvalık sarımsaklı pansiyon evler